Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 foro i sos mi vida

Shko poshtė 
AutoriMesazh
libona

libona

Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

foro i sos mi vida Empty
MesazhTitulli: foro i sos mi vida   foro i sos mi vida I_icon_minitimeFri May 01, 2009 11:24 pm

fansa te sos mi vida ju njoftoj se esht hapur 1 foro i saj ku admin esht 1 shoqe e imja....

mos nguroni ,ejani te vizitoni web-in:

http://m-smv-m.4rumer.com

Ju pres dhe ju lus te regjistroheni,kemi nevoj per ju !

ky foro esht per serialin Sos mi vida,moniten(natalia),martini(facundo)dhe te gjith aktoret e tjere!!

Sapo esht hapur kemi nevoj per ju!!

adioss ,estoy esperando por ayada de ustedes ..

po pres per ndihmen tuaj sepse ju konsideroj si shoqe dhe shqet te ndihmojn apo jo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
foro i sos mi vida
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Pol-ka :: Sos Mi Vida-
Kėrce tek: