Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Lajmrim per fansat e sos mi vida

Shko poshtė 
AutoriMesazh
libona

libona

Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

Lajmrim per fansat e sos mi vida Empty
MesazhTitulli: Lajmrim per fansat e sos mi vida   Lajmrim per fansat e sos mi vida I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 1:20 am

fansa te sos mi vida ju njoftoj se esht hapur 1 foro i saj ku admin esht 1 shoqe e imja....

mos nguroni ,ejani te vizitoni web-in:

http://m-smv-m.4rumer.com

Ju pres dhe ju lus te regjistroheni,kemi nevoj per ju !

ky foro esht per serialin Sos mi vida,moniten(natalia),martini(facundo)dhe te gjith aktoret e tjere!!

Sapo esht hapur kemi nevoj per ju!!

adioss flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmrim per fansat e sos mi vida
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Diskutime te ndryshme - Te tjera-
Kėrce tek: