Telenovelas KS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 me duhet mendimi juaj

Shko poshtė 
3 posters

per ke te hapi forum??
"aci hayat"-jete e hidhur
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"floricienta"
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"la traicion"-tradhetia
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap100%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
"pasion de gavilanes"-pasionet e fshehta"
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"mi gorda bella"-trashullaqja ime e bukur
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"chocolata com pimenta"-qokollat me piper
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"rubi"
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ndonje tjeter
me duhet mendimi juaj I_vote_lcap0%me duhet mendimi juaj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
libona

libona


Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitimeSat May 02, 2009 12:58 am

Dua ta hap nje foro por nuk di te kujt .per ke propozoni te hap forum dhe a do me ndihmoni rreth tij!!

nese e hap ndonje forum ,prap mendimi juaj do vlej sepse do hap edhe foro tjeter nese me ndihmoni!!ok???

ne qoft se nuk ju pelqen asnjeri serial nga ata te cilet i ceka ,me thoni ndonje seri tjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
libona

libona


Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: Re: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitimeSat May 02, 2009 1:00 am

mendoj se te floricientes dhe rebelde way nuk duhet te hap pasi tina dhe vali kan forume per to ...dhe nuk dua konkurenc por miqesi per seriale tjera>>>DO me ndihmoni!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
libona

libona


Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: Re: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitimeSat May 02, 2009 1:01 am

JU LUTEM MOS VOTONI PER FLORICIENTEN SEPSE BERA GABIM QE E FUTA NE SONDAZH ,NE KEMI FORUMIN E TINES PER FLORIN KESHTU QE TE MOS VOTONI PER FLORICIENTEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mergimee

mergimee


Numri i postimeve : 23
Join date : 09/06/2009

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: Re: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 12:04 am

kisha propozu me qel ni forum la traicion ka qen serial i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edona
Numri i postimeve : 6
Join date : 07/08/2009

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: Re: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 5:03 pm

te chocolate com pimenta per mendimin tim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

me duhet mendimi juaj Empty
MesazhTitulli: Re: me duhet mendimi juaj   me duhet mendimi juaj I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me duhet mendimi juaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Diskutime te ndryshme - Te tjera-
Kėrce tek: