Telenovelas KS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 kam nevoj per ndihmen tuaj!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
libona

libona


Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

kam nevoj per ndihmen tuaj!! Empty
MesazhTitulli: kam nevoj per ndihmen tuaj!!   kam nevoj per ndihmen tuaj!! I_icon_minitimeFri May 01, 2009 11:31 pm

JU LUTEM KAM NEVOJ PER NDIHMEN TUAJ NE FORUM...


ME NDIHMONI DHE REGJISTROHUNI NE KET FORUM:

m-smv-m.4rumer.com


TINA,VALI ETJ.. JENI TE NJOHUR NEPER FORUME JU LUTEM ME NDIHMONI QE TE KEM NJE FORUM TE SUKSESSHEM APO ME JEPNI NDONJE KESHILLE...

ANTAR TE DASHUR KAM NEVOJ QE TE REGJISTROHENI NE KET FORUM:

m-smv-m.4rumer.com

GJITHQKA SHQIP ,LAJME PER AKTORET DHE SERIALET E TJERA SI REBELDE WAY,FLORICIENTA (DO TI HAPIM KETO TEMA KUR TE REGJISTROHENI)

KAM NEVOJ QE TE REGJISTROHENI,JU LUTEM ME NDIHMONI!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edona
Numri i postimeve : 6
Join date : 07/08/2009

kam nevoj per ndihmen tuaj!! Empty
MesazhTitulli: Re: kam nevoj per ndihmen tuaj!!   kam nevoj per ndihmen tuaj!! I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 5:15 pm

une u regjistrova Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kam nevoj per ndihmen tuaj!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Diskutime te ndryshme - Te tjera-
Kėrce tek: