Telenovelas KS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 kush eshte me e bukur?

Shko poshtė 
+4
TinaHG08
QBossi
Rinesa
sigi
8 posters

kush eshte me e bukur?
florencia bertoti(florencieta)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap13%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
luisana lopilato(mia colucci)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap38%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
camila bordonaba(marizza pia spirito)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap25%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
suzana gonzalez(andrea)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap0%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
barabra mori(rubi)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap24%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 24% [ 2 ]
jaqluine bracamontes(maribeli)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap0%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
tjeter(nese kam harruar ndonje specifiko)
kush eshte me e bukur? I_vote_lcap0%kush eshte me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:50 pm

cila nga aktoret e vena ne sondazh eshte me e bukur?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:05 pm

LUISANA LOPILATOOOO
4-ever natyrisht qe Lu
per mua po ka trup prefekt ftyr shum shum te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
QBossi
Numri i postimeve : 3
Join date : 26/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:07 pm

po per rubin votova se te tjerat nuk i kam pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:18 pm

atehre po ju le disa foto qe ti shihni

florencia
!kush eshte me e bukur? N35109-5298

luisana lopilato
kush eshte me e bukur? 13518lopilato

camila bordonaba
kush eshte me e bukur? Camilabordonabaow9

suzana gonzales
kush eshte me e bukur? Josessussybannersv3

barbara mori
kush eshte me e bukur? Barbara_Mori_300

jaqluine bracamontes
kush eshte me e bukur? Jacqueline_bracamontes370x270

nese zgjdhni nje aktore qe nuk eshte lini nje foto te saj


Edituar pėr herė tė fundit nga sigi nė Tue Aug 26, 2008 6:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:19 pm

Rinesa shkruajti:
LUISANA LOPILATOOOO
4-ever natyrisht qe Lu
per mua po ka trup prefekt ftyr shum shum te bukur

edhe per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:26 pm

ke vendosru foton e floricientes jo te florencia bertoptit
kush eshte me e bukur? N35108-4298
kush eshte me e bukur? Florsecasa2diciembrerl2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:38 pm

ok atehere perdon po e nderroj tina!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:38 pm

Floricienta Bertottit po mendon po nejse
do te me ndihmoni se si duhet te vends fotografi si ju plzzzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:42 pm

jo rinesa florencia quhet florencia jo floricienta kuptove?????? foto mund te vendosesh shum facil kush eshte me e bukur? Url e fotos edhe kuptove?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:43 pm

atehere rinesa kur shkruan comentin tend me siper ke disa opsione duke filluar qe nga shkrimi bold,ital etj.aty do shohesh nje si pmaje ku shkruan image shtyp aty dhe kopjo url e fotos!por foton duhet ta gjesh ne net dhe url tek properties!kopjoje aty dhe me pas shtyp ok!
shpresoj te te kem ndihumuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:47 pm

aha per mu nuk osht problem ndash florencia ndash floricienta thnx per ndihmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 9:10 pm

epo provoje njeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:50 am

ke spjeguar mire sigi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:13 pm

thnx tina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 2:59 pm

de nada sigi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
Marisa

Marisa


Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:15 pm

te gjitha jane shume te simpatike, po per mua, me e mira eshte dhe do jete gjithmone....CAMI!

thjesht e adhuroj dhe nuk e nderroj me asnje tjeter!

ja nje foto, edhe pse ju te gjithe e njihni :

kush eshte me e bukur? 811
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 8:14 pm

ketu ka dale shume e mire!le qe ajo del gjithnje shume e mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marisa

Marisa


Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 11:11 pm

tamam, gjithnje del mire, po kjo foto eshte nje nga te preferuarat e mia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 3:46 pm

edhe mua me pelqen shume kjo foto dhe te tjerat qem i ka me keto rroba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
Marisa

Marisa


Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:27 pm

ka edhe nje foto tjeter, ku ka dale me Luisanen!
eshte kjo!
kush eshte me e bukur? Camila10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeSat Sep 13, 2008 2:18 pm

uauuuuuuuuu shume e bukuuuuuuuuur marisa hsume thnx eshte lo mas............
te dyja jan shume te bukura ne keto foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
libona

libona


Numri i postimeve : 13
Join date : 27/04/2009

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeSat May 02, 2009 12:25 am

Un mendoj qe me te bukrat jan lusiana dhe barbara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mergimee

mergimee


Numri i postimeve : 23
Join date : 09/06/2009

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 7:49 pm

camila bordonaba me duket me e bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edona
Numri i postimeve : 6
Join date : 07/08/2009

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 5:07 pm

per mendimin tim me e bukura eshte Rubi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush eshte me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte me e bukur?   kush eshte me e bukur? I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte me e bukur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» telenovela me e bukur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Diskutime te ndryshme - Te tjera-
Kėrce tek: