Telenovelas KS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 telenovela me e bukur?

Shko poshtė 
+2
QBossi
sigi
6 posters

telenovela me e bukur?
florencieta
telenovela me e bukur? I_vote_lcap14%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
rebeldeway
telenovela me e bukur? I_vote_lcap57%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 57% [ 4 ]
rubi
telenovela me e bukur? I_vote_lcap14%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
la madrastra
telenovela me e bukur? I_vote_lcap0%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
las estupidas no van al cielo
telenovela me e bukur? I_vote_lcap0%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
sos mi vida
telenovela me e bukur? I_vote_lcap0%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
velo de novia
telenovela me e bukur? I_vote_lcap14%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
un paso adelante
telenovela me e bukur? I_vote_lcap0%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
te tjera(specifiko)
telenovela me e bukur? I_vote_lcap0%telenovela me e bukur? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:43 pm

kush eshte telenovela me e bukur per ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:44 pm

per mua me te mirat jane rebeldeway dhe velo de novia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
QBossi
Numri i postimeve : 3
Join date : 26/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:08 pm

sigi ne kosove nuk kaq en serilai velo de novia kurse votova per rubin se ka pas temen shume te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:10 pm

as un kurr nuk paskam ndegjuar per kete po as ne net jo po sikurisht eshe i mir lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:11 pm

aha ok atehere me falni!nuk e dija kete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:13 pm

ska gje mi sigi ske pse kerkon falje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:15 pm

po e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:19 pm

floricienta eshte telenovela me e mire per mua .......

sigi e ke shenuar keq floricienta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
Marisa

Marisa


Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:16 pm

Rebelde way x siempre!

nuk e nderroj me asgje!

edhe pse "el velo de novia" dhe "rubi" me kane pelqyer shume, RW eshte me i miri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 3:49 pm

edhe mua m eka pelqyer shume rubi se ka pase temen shume te mire .... el velo d enovia nuk e kam pare dhe per mua ka qen me e mira dhe eshte floricienta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
mergimee

mergimee


Numri i postimeve : 23
Join date : 09/06/2009

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 12:05 am

floricienta edhe rebelde way
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

telenovela me e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: telenovela me e bukur?   telenovela me e bukur? I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
telenovela me e bukur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» kush eshte me e bukur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Diskutime te ndryshme - Te tjera-
Kėrce tek: