Telenovelas KS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Velo de novia

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:20 pm

e keni pare telenovelen velo de novia me suzana gozales dhe eduardo santamarina?nese po thoni mendimin tuaj per te!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:25 pm

une per vete e kam pare dhe mund te them qe eshte telenovela me e bukur qe kam pare!me ka pelqyer tmerresisht shume!ja ku po ju le disa foto!
Velo de novia Left

Velo de novia Velodenovia_3_081203
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa


Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:57 pm

ky film nuk ak luajtur tek ne ne kosov nuk di qe te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:20 pm

aha ok perdon!nese doni e heqe kete teme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:46 pm

po eshte evertet se nuk e e kam pare por kam degjuar shume per te se luan eduardo santamarina dhe me pelqen shume ky aktor ne foto ne fillim mendova se shte rubi hahaha e thash me kqyr po kur e vretja u pendova hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
Vali
Numri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:47 pm

jo se kame pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:07 am

ne kosove nuk eshte transmetuar por do te me pelqente te ndodhte kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi


Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 31

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:11 pm

ka nje histori shume te bukur!prandaj me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08


Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:00 pm

pra ndoshta filloj e e shikoj ne yotube
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://telenovelas.albanianforum.net
mergimee

mergimee


Numri i postimeve : 23
Join date : 09/06/2009

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 12:00 am

nuk e njoh ki serial ne kosov nuk ka luajtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Velo de novia Empty
MesazhTitulli: Re: Velo de novia   Velo de novia I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Velo de novia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Televisa - esmas.com :: Te tjera-
Kėrce tek: