Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 hola a todos!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

hola a todos! Empty
MesazhTitulli: hola a todos!   hola a todos! I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:08 pm

Pershendetje te gjitheve!
Jam Marisa, fanse e cmendur e RW, Erreway dhe sidomos e Marizzes dhe Pablos!
Jam 17 vjec, jetoj ne Tirane!
Forumi me duket interesant, shpresoj t`ia kaloj mire!
ju pershendes te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

hola a todos! Empty
MesazhTitulli: Re: hola a todos!   hola a todos! I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 8:11 pm

mireserdhe marisa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

hola a todos! Empty
MesazhTitulli: Re: hola a todos!   hola a todos! I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 3:39 pm

marisa shume flm per regjistrimin dhe mireserdhe

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
hola a todos! 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Sponsored content
hola a todos! Empty
MesazhTitulli: Re: hola a todos!   hola a todos! I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hola a todos!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Prezentohuni-
Kėrce tek: