Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 fundi i rubit?

Shko poshtė 

si mendoni?
po
fundi i rubit? I_vote_lcap67%fundi i rubit? I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
nuk e di
fundi i rubit? I_vote_lcap0%fundi i rubit? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
jo
fundi i rubit? I_vote_lcap33%fundi i rubit? I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:25 pm

a mendoni se fundi i kesaj telenovele ishte i mire?duhet te perfundonte ashtu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:34 pm

PO ME pelqweu dhe shume ate.....ska ku shkon me interesant bile diq me ndryshe se seralet e trjera

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
fundi i rubit? 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:28 pm

per mua duhet te kishte qene ndryshe!

maribeli dhe alejnadro....uh, sa e shpifur! s`me pelqeu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 8:20 pm

rubi ishte e fiksuar pas pamjes se jashtme dhe ne fund cfare i mbeti asaj????u shperfytyrua,alejandro u martua me maribelin pati nje fund te hidhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 11:14 pm

po pra, per ate nuk me pelqeu!

e vetmja e mire, ishte qe mbesa e saj u be njelloj si ajo!

mos mendoni qe une jam njeri i keq, apo qe jam e fiksuar pas pamjes se jashtme apo parave, njelloj si Rubi, po mua me pelqente personazhi i saj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 3:42 pm

ayyyyyyyyyyy edhe mua me pelqente shume personazhi i saj dhe aktronte shume mire..por fundi me pelqeu shuume

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
fundi i rubit? 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:14 pm

Marisa shkruajti:
po pra, per ate nuk me pelqeu!

e vetmja e mire, ishte qe mbesa e saj u be njelloj si ajo!

mos mendoni qe une jam njeri i keq, apo qe jam e fiksuar pas pamjes se jashtme apo parave, njelloj si Rubi, po mua me pelqente personazhi i saj!

vetem kete sdo e besoja dhe mendoja kurre!ke treguar krejt te kunderten!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:30 pm

sigi shkruajti:


vetem kete sdo e besoja dhe mendoja kurre!ke treguar krejt te kunderten!

gracias! Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
fundi i rubit? Empty
MesazhTitulli: Re: fundi i rubit?   fundi i rubit? I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fundi i rubit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Televisa - esmas.com :: Rubi-
Kėrce tek: