Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si mendoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 3:47 am

si mendoni ju a ka pas rendesi bukuria e rubit ne serial per alejandron dhe hecotrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 5:06 pm

mendoj se ata ishin te dashuruar pas bukurise se rubit dhe jo pas rubit pasi ajo si person nuk kishte asgje me te cilen mund te dashurohej!ishte ambicioze,egoiste,arrogante dhe mosmirenjohese!bukuria ishte ajo qe e beri te cmendej alejandron dhe hektorin!

Si mendoni Logo-rubi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:23 am

po sigi eshte e vertet shume here ka provuar dhe ka thene se eshte penduar por te gjitha ishin genjeshtra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 6:57 pm

edhe une e perkrah mendimin e Sigit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:06 pm

ok te presim te te falenderohet hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 10:43 pm

ok flm te dyve qe bashkoheni me mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:39 pm

sps
kur eshte evertet gjithmone do te perkrahim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:14 pm

PO edhe un mendoj atyre ju pelqente vetem pamja e Rubit po Alehandro ne te vertet e ka dashur sepse ajo eshte paraqitur si njeri i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:33 pm

po edhe une mendoj ashtu rinesa alejandro e ka dashur me te vertet e hektori jo hektorin vetem e ka joshur bukuria e saj

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si mendoni 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:35 pm

po dhe ajo ishe fajtorja kryesore qe hektori nuk e shikonte me meribelen sepse ajo e ksihte hutuar me sjelljet e saja joshese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:43 pm

po po e shfrytezonte bukurine e vedt si taktik e joshjes

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si mendoni 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:25 pm

per mua, Hektori u dashurua pas bukurise se saj!

Me alejandron ishte ndryshe, edhe Rubi e donte vertet, sepse me te ishte njeri tjeter! sigurisht, derisa e mori vesh qe ai ishte i varfer!

nese alejandro do kishte poziten e hektorit, jam e sigurt qe ai dhe Rubi do kishin qene te lumtur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 8:18 pm

kjo ka qene e keqja e rubit dhe arsyeja pse mua nuk me pelqente!ajo ishte e dashuruar pas parave dhe jo personit!e di qe jam kundra rrymes por rubi nuk me pelqente fare,pervec bukurise qe se mohoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marisa

Marisa

Numri i postimeve : 16
Join date : 28/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 11:13 pm

eshte mendimi yt, ne e respektojme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 3:56 pm

Une pajtohem PLOTSISHT me marisen ke te drejt komplete........ rubi dhe alejandro do ishin nje qift i mrrekulluueshem po alejandro te ksihte poziten e hektorit por edhe nese rubi te pranonte te jetont e me alejandron dhe bashk te luftonin dhe te fitonin ate qe rubi me se shumti deshironte - PARANE....une e adhuroja qiftin qe benin alejandro dhe rubi ishtte me te vertet i mrrekullueshem

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si mendoni 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:11 pm

Marisa shkruajti:
eshte mendimi yt, ne e respektojme!

flm marisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:15 pm

e po duhet rrespektuar mendimet e te tjerve lol!

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si mendoni 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Sponsored content
Si mendoni Empty
MesazhTitulli: Re: Si mendoni   Si mendoni I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mendoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Televisa - esmas.com :: Rubi-
Kėrce tek: