Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si e mendoni fundin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 3:46 am

si deshironi te jet fundi i ketij seriali dhe si mendoni se do te jet fundi i ketij seriali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 2:29 pm

S'mund ta di se si do te jet po do e shikoj ne youtube po nje di qe Nicolas dhe ajmar do te jen bashk lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:20 am

do ndodhin shuuuuuuuume gjera interesante se ekam pare ne youtube por me interesantja eshte fundi i maures
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 6:54 pm

Maura vdes nga kanceri . Po me Luisen qndodh ? A vdes femia i Leonardos ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:05 pm

jo jo vali maura nuk vdes nga kanceri me te do ndodh nje gje shume interesante qe as une vet se kam pritur\
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:15 pm

qka ndodh ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:28 pm

me mire nuk po tregoj se nuk del interesant tani

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si e mendoni fundin 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:56 pm

hajde te lutem me thuaj mos ma ler pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:03 am

ok pra po te tregoj maura nuk vdes nga kanceri nuk e di se si shpeton vetem e di se si perfundon....

nikolasi dhe davidi jna duke endjekur por ajo prap i ik edhe pse eshte ne rrezik te madh(ne mes dy vellezerve), para se te ik nicolasi i thot:
maura e kemi ditur se heret a vone do te te zenim maura me nje vetbesim te madh ja kthen: preferoj te jet von dhe ik me shpejtesi te madhe neper nje mal te shkurter te cilin e kalon shpejt nikolas dhe david nuk vazhdojn se ndjekuri se e din se diq do ndodh me te ... keshtu maura thot me vete : guximtaret nuk po guzojn te me ndjekin me dhe ik pa shikuar perpara...padashje rreshqet dhe rrezon disa sanek....ne ate moment kur ajo ishte e shtrir ne bar dhe hsikonte prapa se qfare kishte rrezuar fillojn te dalin blett te tera ajo tmerrsisht e friksur bertet : jo jojo bleta jo julutem bleta jo jo jo bleta jo e keshtu me rradh .. bletat ju sulen asaj ne tere trupin..........ajo ne spital gjendet tere e enjtur ne fytyr aty gjendet edhe nikolas dhe david dhe maura thot dua te shoh birin tim ju lutem me sillni birin tim...
nikolas sjell leonarditon i cili duke qar i flet nenes se vet...nikolas dhe david tanime kishin dal nga dhoma ne spital maura i thot birit te saj: TE ODIO per fajin tend gjendem ketu ku gjendem te odio me degjove te odiooooooo.... djali i pafajshem thot nuk me intereson une te dua nene te lutem mos shko nene nenen nene nene mos shko nene kam nevoj per yt...........maura tanime kishte VDEKUR

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si e mendoni fundin 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:35 pm

o zot shiqyr , qashtu duhet em i ndodh asaj .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:03 pm

po de veq qa mu ka dhimt ai djali kur i ka than te odio o zot......................rines a ki imell se jom onlineeeee e flasim ok?

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
Si e mendoni fundin 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Sponsored content
Si e mendoni fundin Empty
MesazhTitulli: Re: Si e mendoni fundin   Si e mendoni fundin I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e mendoni fundin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Televisa - esmas.com :: Tormenta en el paraiso-
Kėrce tek: