Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 hooooooola

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

hooooooola Empty
MesazhTitulli: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 5:00 pm

hola une jam sigi 16 vjece!shpresojme t'ja kalojme mire se bashku!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:15 am

sigi shume flm per regjistrimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 10:34 pm

sps tina!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 11:27 pm

gjithmon do te jem mirenjohse per ndihmen qe po ma ben ne forumet e mia thnx edhe nje her

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
hooooooola 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:11 pm

Qaoo un jam Rinesa jam 15 vjeq shpresoj dhe besoj qe do te kalojm mir sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 4:53 pm

bienvenida rinesa!tina sps e bej me kenqesi jemi apo sjemi shoqe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:39 pm

ffaleminderit sigi ..rinesa hap nje tem te re dhe prezentohu

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
hooooooola 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:48 pm

po rinesa do jete me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:48 am

po sepse kesthu me leht do e shohin prezentimin e saj

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
hooooooola 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Sponsored content
hooooooola Empty
MesazhTitulli: Re: hooooooola   hooooooola I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hooooooola
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Miresevini :: Prezentohuni-
Kėrce tek: