Telenovelas KS

Te gjitha diskutimet rreth te gjitha telenoveat spajolle, argjentinase, mexikane e te Kilit ne Kosove i bejme ne kete forum.Register
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 santiago apo patrisio????

Shko poshtė 

kandi me.......
santiagon
santiago apo patrisio???? I_vote_lcap0%santiago apo patrisio???? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
patrision
santiago apo patrisio???? I_vote_lcap100%santiago apo patrisio???? I_vote_rcap
 100% [ 4 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 4:59 pm

me ke do donit te perfundonte kandi?me santiagon apo patrision?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:29 am

mua me shumem e pelqen patrisio per kandin edhe pse per chiste santi eshte me i mire jejeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
sigi

sigi

Numri i postimeve : 50
Join date : 24/08/2008
Age : 27

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 10:48 pm

edhe mua!patrisio ishte shume romantico kurese santiago shume chistoso!por mua me pelqente me shume pato!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 11:37 pm

Mua me pelqen KANDI dhe PATRISIO lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:32 pm

kush jane kandi , patrisjo dhe santiago ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:25 pm

Po flasim per srin Budallaqet nuk shkojn ne parajs po p shihet qe nuk je duke e shikuar kshtu qe eshte shum e gjat qe ta tregojm ter historin lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ValiNumri i postimeve : 45
Join date : 25/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 11:35 pm

ok
flm qe me tregove se kushe jane .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.rebeldeway-ks.1talk.net
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:05 am

nuk e shikon kete serial vali ???? ehte shume chicotoso

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
santiago apo patrisio???? 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:15 pm

Kandi eshte vajza qe e duan Patrisio dhe Santiago
Kandi eshte dashur te martohej me Patrision para 7 viteve qe eparaqet telnovela po Patrisos ja kan ngritur nje kurth Motra e Kandit Alisia dhe ne naten e beqaris Patrisio i Dehur ka fjetur me mottren e Kandit dhe kshtu qe kandi ne diten e martese i ka par duke u putheu dhe nuk eshte martuar iku nga dasma
Kurse Santiago ka qen i martuar dhe ka nje vajz mandej eshte ndar nga ajo sepse ajo ka shkuar ne new york dhe mandej eshte lidhur me nje grua tjeter marisen e cila ka mbetur shtatezen dhe kshtu qe aj 1 femij rruges per te ardhur dhe nje femij tjeter Amo aj e Don Kandin ....

O krejt e pshtjellt oshtt lol! ma mir me llon se histori e gjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:01 pm

hahahhahah po pritoj me lexu bre

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
santiago apo patrisio???? 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
Rinesa

Rinesa

Numri i postimeve : 51
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:03 pm

ne se priton moe e lexo lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TinaHG08
Admin
TinaHG08

Numri i postimeve : 112
Join date : 24/08/2008

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:14 pm

hehhe do bej ashtu si thua ti pra hahahha

_________________
Floricienta KS:
www.floricientaks.4umer.com
Website Floricienta KS:
www.freewebs.com/floricientaksweb
Telenovelas KS:
www.telenovelas.albanianforum.net
santiago apo patrisio???? 10epv6q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://telenovelas.albanianforum.net
mergimee

mergimee

Numri i postimeve : 23
Join date : 09/06/2009

santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 8:07 pm

patrisio eshte me i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
santiago apo patrisio???? Empty
MesazhTitulli: Re: santiago apo patrisio????   santiago apo patrisio???? I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
santiago apo patrisio????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Telenovelas KS :: Televisa - esmas.com :: Te tjera-
Kėrce tek: